Aromterapija

Aromterapija

Aromterapija ir holistiska medicīnas metode. Tā ir viena no senākajām dabiskās medicīnas sistēmām, kuras pirmavoti meklējami Senajā Ēģiptē, Grieķijā, Arābijā, Persijā, Austrumu zemēs - Ķīnā, Indijā. Pazīstamais persiešu ārsts Avicenna vispirms ārstēja savu pacientu emocijas un dvēseli, lai tādā veidā iedarbotos uz fiziskajiem traucējumiem vai slimībām. Aromterapijas sapratne par slimību rašanos izriet no šīm senajām zināšanām par to, ka slimības sākums meklējams smalkajā (tātad emocionālajā un dvēseliskajā līmenī) un izārstēšanās iespējama, ja tiek sasniegta harmonija emocionālajā un fiziskajā līmenī.

Aromterapijas jēdziena pamatā ir ārstēšana ar aromātu jeb smaržu.

Aromterapija balstīta uz pārliecību, ka slimības rodas tad, kad cilvēka prātā, ķermenī vai dvēselē zūd līdzsvars. Konvencionālā medicīna ar jēdzienu “ķermenis” saprot tikai fiziskos aspektus, bet holistiskā aromterapija apskata ķermeni kā fiziskā, emocionālā, mentālā un garīgā aspektu apvienojumu.

Aromterapijas ārstnieciskā muguras masāža ar ēteriskajām eļļām ir viens no biežākajiem ēterisko eļļu ievadīšanas veidiem asinīs un limfā. Jebkuras masāžas tehnikas efektivitāte būs lielāka, ja tiks piemeklētas ēteriskās eļļas, kuras klientam ir patīkamas, labsajūtu izraisošas un arī ar atbilstošu terapeitisko iedarbību. Tas klientam sniegs ne tikai terapeitisko efektu, bet papildus arī psiho-emocionālo komfortu, līdz ar to mazinot spriedzi vai stresa stāvokli. Ēteriskās eļļas iespējams lietot veicot visdažādākās masāžas tehnikas - limfodrenējošo, relaksējošo, sporta u.c.

Ēterisko eļļu molekulas caur elpceļiem (vai uzklājot uz ādas vai gļotādas), iekļūst kopējā asinsritē un ietekmē iekšējo orgānu darbību, ādas, muskuļu, tauku, kaulu, saišu un citu organisma struktūru stāvokli. Tā kā ēteriskās eļļas ir taukos šķīstošas substances, tās caur kopējo asinsriti, pārvarot asins - smadzeņu barjeru, arī ietekmē CNS darbību.

Aromterapijas mērķis ir iedarboties gan uz fizisko ķermeni, gan uz prātu, gan uz dvēseli, koncentrējoties nevis uz simptomiem, bet gan uz cilvēka labsajūtas un harmonijas atjaunošanu un tad organisms pats tiek galā ar slimībām. Aromterapija balstās uz to, lai uzturētu cilvēka dabisko veselību, bet saslimšanas gadījumā viņu ārstētu ar dabiskām metodēm.


Masāžās tiek izmantotas dōTerra ražotāja eļļas, kā piemēram Bergamot eļļa, Krustnagliņu eļļa, Piparmētru eļļa, Lavandas eļļa, Greifruta eļļa, Oregano eļļa, Apelsīnu eļļa un citas.


Pakalpojumu cenas

Muguras, apkakles un abu roku masāža 90,00 EUR / 80 min.
(+individuāls arom tests)