Sāpes ir zemapziņas signāli

Sāpes ir zemapziņas signāli uz kairinātāju un mēs uz to reaģējam noteiktā veidā. Šādu reakcijas veidu mēs iemācījāmies, kad pirmo reizi izjutām diskomfortu, sāpes. Šī reakcija toreiz mūs pasargāja, tā mūsos ierakstījās kā izdzīvošanas instinkts. Ir tikai nepieciešams nedaudz pastrādāt ar sevi, attīrīt šūniņas no tajās ieliktajām programmām.

Mūsu šūniņas “nolasa” tos signālus, kuri ienāk no ārienes. Tieši tāpat mēs arī “ieslēdzam” savas slimības, nepatīkamus fiziskos stāvokļus. Programmas aktivizējas no kādas vienas domas, no kāda pārdzīvojuma, stresa stāvokļa, kad notiek rezonanse ar kādu neizdzīvotu notikumu no pagātnes.

Tāpēc labāk negaidīt, kad pērkons norībēs, bet sākt strādāt ar sevi jau laikus. Jāatbrīvo nevajadzīgie faili, kuri glabājas mūsu zemapziņā. Protams, “nevajadzīgie” nav īstais vārds, jo kādreiz šie faili mums bija pat ļoti vajadzīgi, bet ar laiku tie ir zaudējuši savu aktualitāti, bet mūsu zemapziņa to var pat nezināt un vēl ilgi glabāt šos failus, un reaģēt tur, kur tam vairs nav jēgas.

Jebkura mūsu iekšējā sāpe, slimība, nepatīkams fiziskais stāvoklis sākas ļoti konkrētā momentā. Viss bija labi līdz 14:30, bet 14:33 notiek kāds negaidīts notikums cilvēka dzīvē,kurš “ieslēdz” slimību vai diskomforta stāvokli. Lai atbrīvotos no nepatīkamā stāvokļa, lai slimība pārietu, – mums ir jāatrod, kas tas bija par smagu pārdzīvojumu, ar kuru cilvēks nespēja tikt galā psihes līmenī, tāpēc ķermenis to pārņēma.

Esi vesels!

 

Informācijas avots